Kurumsal

PARKVİZYON olarak ÇOCUK OYUN GRUPLARI, AÇIK ALAN SPOR ALETLERİ, KENT MOBİLYALARI ve KAUÇUK ZEMİN KAPLAMALARI alanlarında müşterilerine yüksek kalite standartlarında, müşteri için en uygun üretim süreci ve fiyat avantajlı ürün ve hizmetler sunmayı hedeflemektedir. PARKVİZYON, şehrimizin ihtiyacı olan ürünleri mekanın tarihi yapısına uygun şekilde tasarlayarak, çocukların yeteneklerinin gelişmesine yardımcı olmaktadır. Çocukların ; bedensel ve zihinsel faaliyetlerine önem veren, kalite ve güvenlikten taviz vermeden üretim yapmayı ilke edinen donanımlı, teknik kadrosu ile her türlü yenilikçi fikirlere açık bir firmadır. PARKVİZYON, yıllardır sektöre hizmet veren tecrübeli bir kadronun bir araya gelerek bu deneyimi ve bilgi birikimini tüm halkımızla paylaşmayı ilke edinen yeni bir firmadır. Bu tecrübe ve birikimi en kısa zamanda müşterilerine; kaliteli ürünü , uygun fiyata zamanında sunmayı hedeflemektedir.

Ürün tasarımlarında başta işlevsellik, görsellik ve dayanıklılık göz önünde tutulmuştur. Ürünlerimizin kalite standardını korumak için TSE standartlarında ve ürünlerin uluslararası piyasada geçerliliği olan kalitede üretim yaparak müşterilerine hizmet vermektedir. Üretim aşamasında seçilen tüm ham madde seçiminden boya kimyasallarına kadar her malzemenin insan sağlığına zarar vermeyen, güvenlik ve sağlamlık açısından üstün bir kaliteye sahip olması, üretim sürecindeki önceliklerimizdendir. Ürünlerimiz çocukların sağlığı ve Çevre ile dost olan, ham maddeler kullanılarak üretilmektedir.

PARKVİZYON, şehrimizin tarihini ve kültürünü, çocuklarımızın geleceğini düşünerek kaliteli, güvenli, görsel açıdan çocukların hayal dünyasını yansıtan sadece çocuklara iyi bir gelecek bırakmayı ilke edinen bir kadrodur.

Firmamız başta pazarlama ekibi ile ürün tanıtım ve satış hizmetlerini; arge ekibiyle ürün model geliştirme ve kalite kontrolünü yaparak, montaj ekibiyle müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı cevap verebilecek donanımlı araç ve teknik elemanlarıyla satış sonrası hizmetlerini sürdürmektedir.

Sonuç olarak firmamız İstanbul merkezli olup genç ve yenilikçi kadrosuyla müşterilerine en kaliteli ürünü zamanında sunmaktan keyif almaktadır.

Misyonumuz

Müşteri odaklı standart ve proje bazlı ÜRETİM çözümleri sağlayarak her zaman ve her yerde müşterilerimize hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır.

Vizyonumuz

Müşterilerimize kent estetiğini gelecekte yeni nesillere en iyi seviyelere taşımayı hedefleyerek ''ÇOCUKLARIMIZA İYİ BİR GELECEK BIRAKMAKTIR.''

Şirketimizi eşsiz kılan inançlar dizisini ve şirketimizin karakterini tanımlayan kültürel özellikleri temsil eden DEĞERLERİMİZ ise şöyledir; Biz, Müşteri Odaklı, Güvenilir, Yenilikçi, Sorumlu ve Özveriliyiz. Gücümüz, Dayanışma ve Takım Ruhumuzdur.

Belgelerimiz

Tüm ürünlerimizin yer aldığı elektronik kataloğu bilgisayarınıza indirebilir veya tarayıcınızda görüntüleyebilirsiniz.

DEVAMI

PARKVİZYONDAN HABER ALIN

Parkvizyon E-Bülten'e kayıt olarak bizden haberdar olun.

BİZİ TAKİP EDİN

Parkvizyon'un resmi sosyal medya sayfaları üzerinden bizi takip edebilirsiniz.

Parkvizyon | Copyright © 2018